Sabbia Loveseat in Echo Ash, No Welt
| Weight | 45 lbs |
|---|---|
| Dimensions | 31 × 61.42 × 30 in |
| Brand | Sunset West |
| Color | Cream |
| Detail Color | Beige |
| Style | Modern/Contemporary |
| Collection | Sabbia |
| Features | Fabric |
Showing 49–51 of 51 results
| Weight | 45 lbs |
|---|---|
| Dimensions | 31 × 61.42 × 30 in |
| Brand | Sunset West |
| Color | Cream |
| Detail Color | Beige |
| Style | Modern/Contemporary |
| Collection | Sabbia |
| Features | Fabric |