Jasper Accent Table
| Weight | 29.9 lbs |
|---|---|
| Dimensions | 16 × 16 × 24 in |
| Brand | Jofran |
| Color | Brown |
| Detail Color | Orange |
| Style | Global/Bohemian |
| Collection | Jasper |
| Features | Leather |
Showing all 11 results
| Weight | 29.9 lbs |
|---|---|
| Dimensions | 16 × 16 × 24 in |
| Brand | Jofran |
| Color | Brown |
| Detail Color | Orange |
| Style | Global/Bohemian |
| Collection | Jasper |
| Features | Leather |