Decker Hand-carved Drum Accent Table
| Weight | 20.5 lbs |
|---|---|
| Dimensions | 17 × 17 × 23 in |
| Brand | Jofran |
| Color | Gray |
| Detail Color | Antique Grey |
| Style | Global/Bohemian |
| Collection | Decker |
| Features | Leather |
Showing the single result
| Weight | 20.5 lbs |
|---|---|
| Dimensions | 17 × 17 × 23 in |
| Brand | Jofran |
| Color | Gray |
| Detail Color | Antique Grey |
| Style | Global/Bohemian |
| Collection | Decker |
| Features | Leather |