Decker Hand-carved Drum Accent Table
| Weight | 20.5 lbs |
|---|---|
| Dimensions | 17 × 17 × 23 in |
| Brand | Jofran |
| Color | White |
| Detail Color | Antique White |
| Style | Global/Bohemian |
| Collection | Decker |
| Features | Leather |
Stately Home Console
| Weight | 63 lbs |
|---|---|
| Dimensions | 14 × 60 × 34 in |
| Brand | Jofran |
| Color | White |
| Detail Color | Antique White |
| Style | Traditional |
| Collection | Stately Home |
| Features | Storage |
