Asbury Park Counter Drop Leaf Table
| Weight | 106 lbs |
|---|---|
| Dimensions | 48 × 42 × 36 in |
| Brand | Jofran |
| Color | White |
| Detail Color | AP White |
| Style | Transitional |
| Collection | Asbury Park |
| Features | Storage |
Showing all 5 results
| Weight | 106 lbs |
|---|---|
| Dimensions | 48 × 42 × 36 in |
| Brand | Jofran |
| Color | White |
| Detail Color | AP White |
| Style | Transitional |
| Collection | Asbury Park |
| Features | Storage |