Showing all 6 results
| Dimensions | 24.88 × 24.5 × 34.88 in |
|---|---|
| Brand | Bernhardt Furniture |
| Color | Cream |
| Detail Color | Barlow |
| Style | Contemporary |
| Collection | Tribeca |
| Features | Fabric |
| Dimensions | 24.88 × 24.5 × 34.88 in |
|---|---|
| Brand | Bernhardt Furniture |
| Color | Gray |
| Detail Color | Barlow |
| Style | Contemporary |
| Collection | Tribeca |
| Features | Fabric |
| Dimensions | 18 × 55.75 × 19 in |
|---|---|
| Brand | Bernhardt Furniture |
| Color | Cream |
| Detail Color | Barlow |
| Style | Transitional |
| Collection | Tribeca |
| Features | Fabric |
| Dimensions | 24.88 × 20.5 × 34.88 in |
|---|---|
| Brand | Bernhardt Furniture |
| Color | Cream |
| Detail Color | Barlow |
| Style | Contemporary |
| Collection | Tribeca |
| Features | Fabric |
| Dimensions | 24.88 × 20.5 × 34.88 in |
|---|---|
| Brand | Bernhardt Furniture |
| Color | Gray |
| Detail Color | Barlow |
| Style | Contemporary |
| Collection | Tribeca |
| Features | Fabric |