Showing 121–144 of 3290 results
| Dimensions | 16.5 × 69 × 32.5 in |
|---|---|
| Brand | Jofran |
| Color | Black |
| Style | Industrial |
| Collection | RWB |
| Features | Storage |
| Weight | 29 lbs |
|---|---|
| Dimensions | 18.5 × 19 × 38 in |
| Brand | Sunny Designs |
| Color | Black |
| Style | Transitional |
| Features | Swivel |
| Weight | 20 lbs |
|---|---|
| Dimensions | 24 × 18.5 × 24 in |
| Brand | Sunny Designs |
| Color | Black |
| Style | Transitional |
| Features | Swivel |
| Weight | 22 lbs |
|---|---|
| Dimensions | 18 × 17 × 43.5 in |
| Brand | Sunny Designs |
| Color | Black |
| Style | Transitional |
| Features | Swivel |
| Weight | 30 lbs |
|---|---|
| Dimensions | 18.5 × 19 × 44 in |
| Brand | Sunny Designs |
| Color | Black |
| Style | Transitional |
| Features | Swivel |