Braun Storage Bench
| Weight | 32 lbs |
|---|---|
| Dimensions | 18 × 48 × 19 in |
| Brand | Jofran |
| Color | Gray |
| Detail Color | Braun Grey |
| Style | Contemporary |
| Collection | Braun |
| Features | Storage |
Showing the single result
| Weight | 32 lbs |
|---|---|
| Dimensions | 18 × 48 × 19 in |
| Brand | Jofran |
| Color | Gray |
| Detail Color | Braun Grey |
| Style | Contemporary |
| Collection | Braun |
| Features | Storage |