Cascade Nesting Tables
| Weight | 25 lbs |
|---|---|
| Dimensions | 13 × 13 × 24 in |
| Brand | Bassett Mirror Company |
| Color | Bronze |
| Style | Contemporary, Industrial |
| Collection | Cascade |
| Features | Storage |
Charlton Bronze Traditional Classic Floor Lamp With Drum Shade In Silk Blend Taupe Fabric
| Dimensions | 16 × 16 × 61 in |
|---|---|
| Brand | Style Craft |
| Color | Bronze |
| Detail Color | Charlton Bronze |
| Style | Transitional |
| Features | Fabric |
