Aubrey Side Chair, Camel Vegan Leather With Black Wood Finish
| Weight | 300 lbs |
|---|---|
| Dimensions | 22 × 21 × 35.25 in |
| Brand | Steve Silver |
| Color | Brown |
| Detail Color | Camel |
| Style | Rustic |
| Collection | Aubrey |
| Features | Leather |
Showing all 4 results
| Weight | 300 lbs |
|---|---|
| Dimensions | 22 × 21 × 35.25 in |
| Brand | Steve Silver |
| Color | Brown |
| Detail Color | Camel |
| Style | Rustic |
| Collection | Aubrey |
| Features | Leather |