Hogan Leather Bench
| Weight | 42.4 lbs |
|---|---|
| Dimensions | 17.5 × 55 × 17.5 in |
| Brand | Jofran |
| Color | Brown |
| Detail Color | Dark Sienna |
| Style | Rustic |
| Collection | Hogan |
| Features | Leather |
Hogan Leather Ottoman
| Weight | 21.5 lbs |
|---|---|
| Dimensions | 14 × 20 × 18.5 in |
| Brand | Jofran |
| Color | Brown |
| Detail Color | Dark Sienna |
| Style | Global/Bohemian |
| Collection | Hogan |
| Features | Leather |
Maguire Genuine Leather Sled Accent Chair
| Weight | 31 lbs |
|---|---|
| Dimensions | 28.5 × 23.5 × 33.5 in |
| Brand | Jofran |
| Color | Brown |
| Detail Color | Dark Sienna |
| Style | Industrial |
| Collection | Maguire Genuine |
| Features | Leather |
