Kodie Power Wall Recliner w/ Headrest & Lumbar – 16X715
| Weight | 114.5 lbs |
|---|---|
| Dimensions | 38.5 × 31.5 × 45 in |
| Brand | La-Z-Boy |
| Color | Red |
| Detail Color | Ecru |
| Style | Contemporary |
| Collection | Kodie |
| Features | Customizable, Fabric, Leather, Power |
Kodie Rocking Recliner – 010715
| Weight | 84.5 lbs |
|---|---|
| Dimensions | 38.5 × 33.5 × 45 in |
| Brand | La-Z-Boy |
| Color | Red |
| Detail Color | Ecru |
| Style | Contemporary |
| Collection | Kodie |
| Features | Customizable, Fabric, Leather, Rocking |
Kodie Wall Recliner – 016715
| Weight | 94.5 lbs |
|---|---|
| Dimensions | 38.5 × 33.5 × 45 in |
| Brand | La-Z-Boy |
| Color | Red |
| Detail Color | Ecru |
| Style | Contemporary |
| Collection | Kodie |
| Features | Customizable, Fabric, Leather |
