Showing all 2 results
| Weight | 43 lbs |
|---|---|
| Dimensions | 24 × 25.5 × 44.5 in |
| Brand | Alder & Tweed |
| Color | Gray |
| Detail Color | Essex Grey |
| Style | Transitional |
| Collection | Rockwell |
| Features | Swivel |
| Weight | 41 lbs |
|---|---|
| Dimensions | 24 × 25.5 × 41.5 in |
| Brand | Alder & Tweed |
| Color | Gray |
| Detail Color | Essex Grey |
| Style | Transitional |
| Collection | Rockwell |
| Features | Swivel |