Everly Swivel Accent Chair
| Weight | 67.2 lbs |
|---|---|
| Dimensions | 32 × 33 × 30 in |
| Brand | Jofran |
| Color | Gray |
| Detail Color | Tuape |
| Style | Contemporary |
| Collection | Everly |
| Features | Swivel |
Showing the single result
| Weight | 67.2 lbs |
|---|---|
| Dimensions | 32 × 33 × 30 in |
| Brand | Jofran |
| Color | Gray |
| Detail Color | Tuape |
| Style | Contemporary |
| Collection | Everly |
| Features | Swivel |