Luna Occasional Swivel Chair
| Weight | 63 lbs |
|---|---|
| Dimensions | 34 × 34 × 32.5 in |
| Brand | Alder & Tweed |
| Color | Gray |
| Detail Color | Feathered Steel |
| Style | Scandinavian |
| Collection | Luna |
| Features | Swivel |
Showing all 3 results
| Weight | 63 lbs |
|---|---|
| Dimensions | 34 × 34 × 32.5 in |
| Brand | Alder & Tweed |
| Color | Gray |
| Detail Color | Feathered Steel |
| Style | Scandinavian |
| Collection | Luna |
| Features | Swivel |