Alenya, 4 Lt Chandelier
| Weight | 20 lbs |
|---|---|
| Dimensions | 25 in |
| Brand | Uttermost |
| Color | Gold |
| Detail Color | Gold / White |
| Style | Traditional |
| Collection | Alenya |
| Features | Fabric |
Alenya, 6 Lt Chandelier
| Weight | 28 lbs |
|---|---|
| Dimensions | 29 in |
| Brand | Uttermost |
| Color | Gold |
| Detail Color | Gold / White |
| Style | Traditional |
| Collection | Alenya |
| Features | Fabric |
