Asher Fabric Sofa Without Pillows
| Dimensions | 41.5 × 89 × 33 in |
|---|---|
| Brand | Bernhardt Furniture |
| Color | Gray |
| Detail Color | Greige |
| Style | Contemporary |
| Collection | Bernhardt Living |
| Features | Fabric |
Aspen Performance® Pillow – King / 0.0
| Weight | 5.5 lbs |
|---|---|
| Dimensions | 24 × 16 × 4.75 in |
| Brand | Bedgear |
| Color | Gray |
| Collection | Aspen |
| Features | Breathable, Conforming Support, Moisture Wicking, Removable Cover |
Aspen Performance® Pillow – King / 1.0
| Weight | 7.25 lbs |
|---|---|
| Dimensions | 24 × 16 × 5.25 in |
| Brand | Bedgear |
| Color | Gray |
| Collection | Aspen |
| Features | Breathable, Conforming Support, Moisture Wicking, Removable Cover |
Aspen Performance® Pillow – King / 2.0
| Weight | 8.5 lbs |
|---|---|
| Dimensions | 24 × 16 × 5.75 in |
| Brand | Bedgear |
| Color | Gray |
| Collection | Aspen |
| Features | Breathable, Conforming Support, Moisture Wicking, Removable Cover |
Aspen Performance® Pillow – King / 3.0
| Weight | 8.75 lbs |
|---|---|
| Dimensions | 24 × 16 × 6.5 in |
| Brand | Bedgear |
| Color | Gray |
| Collection | Aspen |
| Features | Breathable, Conforming Support, Moisture Wicking, Removable Cover |
Aspen Performance® Pillow – Standard / 0.0
| Weight | 6.25 lbs |
|---|---|
| Dimensions | 24 × 16 × 4.75 in |
| Brand | Bedgear |
| Color | Gray |
| Collection | Aspen |
| Features | Breathable, Conforming Support, Moisture Wicking, Removable Cover |
Aspen Performance® Pillow – Standard / 1.0
| Weight | 6.25 lbs |
|---|---|
| Dimensions | 24 × 16 × 5.25 in |
| Brand | Bedgear |
| Color | Gray |
| Collection | Aspen |
| Features | Breathable, Conforming Support, Moisture Wicking, Removable Cover |
Aspen Performance® Pillow – Standard / 2.0
| Weight | 7.5 lbs |
|---|---|
| Dimensions | 24 × 16 × 5.75 in |
| Brand | Bedgear |
| Color | Gray |
| Collection | Aspen |
| Features | Breathable, Conforming Support, Moisture Wicking, Removable Cover |
Aspen Performance® Pillow – Standard / 3.0
| Weight | 7.75 lbs |
|---|---|
| Dimensions | 24 × 16 × 6.5 in |
| Brand | Bedgear |
| Color | Gray |
| Collection | Aspen |
| Features | Breathable, Conforming Support, Moisture Wicking, Removable Cover |
Astoria Fabric Sofa Without Pillows
| Dimensions | 39.5 × 88 × 34 in |
|---|---|
| Brand | Bernhardt Furniture |
| Color | Gray |
| Style | Contemporary |
| Collection | Bernhardt Interiors |
| Features | Fabric |
Atlas Outdoor Arm Chair Cover
| Brand | Bernhardt Furniture |
|---|---|
| Color | Gray |
| Style | Contemporary |
| Collection | Bernhardt Exteriors |
| Features | Fabric |
Atlas Outdoor Side Chair Cover
| Brand | Bernhardt Furniture |
|---|---|
| Color | Gray |
| Style | Contemporary |
| Collection | Bernhardt Exteriors |
| Features | Fabric |
Atlas Outdoor Sofa Cover
| Brand | Bernhardt Furniture |
|---|---|
| Color | Gray |
| Style | Contemporary |
| Collection | Bernhardt Exteriors |
| Features | Fabric |
Aubrey Side Chair, Gray Vegan Leather With Driftwood Finish
| Weight | 300 lbs |
|---|---|
| Dimensions | 22 × 21 × 35.25 in |
| Brand | Steve Silver |
| Color | Gray |
| Style | Rustic |
| Collection | Aubrey |
| Features | Leather |
