Bedford Park POWER HEADREST RAF LOVESEAT W/ 2 PILLOWS
| Dimensions | 41 × 55 × 40 in |
|---|---|
| Brand | Southern Motion |
| Color | Gray |
| Style | Transitional |
| Collection | Elevate |
| Features | Power, Power Headrest |
Bedford Park POWER HEADREST RAF SOFA W/ 2 PILLOWS
| Dimensions | 41 × 77 × 40 in |
|---|---|
| Brand | Southern Motion |
| Color | Gray |
| Style | Transitional |
| Collection | Elevate |
| Features | Power, Power Headrest |
Bedford Park POWER HEADREST SOFA W/ PILLOWS
| Dimensions | 41 × 84 × 40 in |
|---|---|
| Brand | Southern Motion |
| Color | Gray |
| Style | Transitional |
| Collection | Elevate |
| Features | Power, Power Headrest |
Bellair Outdoor Arm Chair Cover
| Brand | Bernhardt Furniture |
|---|---|
| Color | Gray |
| Style | Contemporary |
| Collection | Bernhardt Exteriors |
| Features | Fabric |
Bennett Rocker Recliner
| Dimensions | 42 × 43 × 44 in |
|---|---|
| Brand | Southern Motion |
| Color | Gray |
| Style | Contemporary |
| Collection | Big Man’s Recliners |
| Features | Rocker |
