352-011 Leather
| Dimensions | 31.25 × 48 × 18 in |
|---|---|
| Brand | Bernhardt Furniture |
| Color | Gray |
| Detail Color | Sutton |
| Style | Rustic Modern |
| Collection | Menton |
| Features | Leather |
36″ Round Outdoor Ottoman
| Weight | 33 lbs |
|---|---|
| Dimensions | 18 in |
| Brand | Sunset West |
| Color | Gray |
| Features | Fabric |
36″ Round Outdoor Ottoman | Custom kit
| Weight | 33 lbs |
|---|---|
| Dimensions | 18 in |
| Brand | Sunset West |
| Color | Gray |
| Features | Fabric |
42″ Round Outdoor Ottoman
| Weight | 42 lbs |
|---|---|
| Dimensions | 18 in |
| Brand | Sunset West |
| Color | Gray |
| Features | Fabric |
42″ Round Outdoor Ottoman | Custom kit
| Weight | 42 lbs |
|---|---|
| Dimensions | 18 in |
| Brand | Sunset West |
| Color | Gray |
| Features | Fabric |
48″ Rectangular Outdoor Ottoman
| Weight | 40 lbs |
|---|---|
| Dimensions | 48 × 24 × 19 in |
| Brand | Sunset West |
| Color | Gray |
| Features | Fabric |
48″ Rectangular Outdoor Ottoman | Custom kit
| Weight | 40 lbs |
|---|---|
| Dimensions | 48 × 24 × 19 in |
| Brand | Sunset West |
| Color | Gray |
| Features | Fabric |
48″ Square Outdoor Ottoman
| Weight | 50 lbs |
|---|---|
| Dimensions | 48 × 48 × 19 in |
| Brand | Sunset West |
| Color | Gray |
| Features | Fabric |
48″ Square Outdoor Ottoman | Custom kit
| Weight | 50 lbs |
|---|---|
| Dimensions | 48 × 48 × 19 in |
| Brand | Sunset West |
| Color | Gray |
| Features | Fabric |
