Havana Occasional Swivel Chair
| Weight | 86 lbs |
|---|---|
| Dimensions | 34 × 30 × 30 in |
| Brand | Alder & Tweed |
| Color | Gray |
| Detail Color | Highland Smoke |
| Style | Transitional |
| Collection | Havana |
| Features | Swivel |
Showing all 4 results
| Weight | 86 lbs |
|---|---|
| Dimensions | 34 × 30 × 30 in |
| Brand | Alder & Tweed |
| Color | Gray |
| Detail Color | Highland Smoke |
| Style | Transitional |
| Collection | Havana |
| Features | Swivel |