Hobson Power Desk
| Weight | 36 lbs |
|---|---|
| Dimensions | 20 × 30 × 31 in |
| Brand | Jofran |
| Color | Gray |
| Detail Color | Hobson Grey |
| Style | Modern Farmhouse |
| Collection | Hobson |
| Features | Power |
Showing all 2 results
| Weight | 36 lbs |
|---|---|
| Dimensions | 20 × 30 × 31 in |
| Brand | Jofran |
| Color | Gray |
| Detail Color | Hobson Grey |
| Style | Modern Farmhouse |
| Collection | Hobson |
| Features | Power |