Cool Farmhouse Chest – 5 Drwr – 804-115
| Weight | 169 lbs |
|---|---|
| Dimensions | 19 × 42 × 52.62 in |
| Brand | Vaughan Bassett |
| Color | Brown |
| Detail Color | Soft White |
| Style | Rustic |
| Collection | Cool Farmhouse |
| Features | Storage |
Cool Farmhouse Night Stand – 2 Drwr – 804-227
| Weight | 67 lbs |
|---|---|
| Dimensions | 16 × 27.5 × 26.62 in |
| Brand | Vaughan Bassett |
| Color | Brown |
| Detail Color | Soft White |
| Style | Rustic |
| Collection | Cool Farmhouse |
| Features | Storage |
