Lexy Swivel Accent Chair
| Weight | 300 lbs |
|---|---|
| Dimensions | 30 × 29 × 32 in |
| Brand | Jofran |
| Color | Gray |
| Detail Color | Spa |
| Style | Mid-Century Modern |
| Collection | Lexy |
| Features | Swivel |
Showing the single result
| Weight | 300 lbs |
|---|---|
| Dimensions | 30 × 29 × 32 in |
| Brand | Jofran |
| Color | Gray |
| Detail Color | Spa |
| Style | Mid-Century Modern |
| Collection | Lexy |
| Features | Swivel |