Showing all 3 results
| Dimensions | 20 × 20 × 35.5 in |
|---|---|
| Brand | Amisco |
| Color | Brown |
| Detail Color | Tan Faux Leather |
| Style | Scandinavian |
| Collection | Quinton |
| Features | Swivel |
| Dimensions | 16.375 × 16.375 × 26.75 in |
|---|---|
| Brand | Amisco |
| Color | Brown |
| Detail Color | Tan Faux Leather |
| Style | Contemporary |
| Collection | Tanner |
| Features | Swivel |
| Dimensions | 17.375 × 17.375 × 30.75 in |
|---|---|
| Brand | Amisco |
| Color | Brown |
| Detail Color | Tan Faux Leather |
| Style | Contemporary |
| Collection | Tanner |
| Features | Swivel |