Eastwood Accent Chair
| Weight | 74.8 lbs |
|---|---|
| Dimensions | 37.5 × 33 × 32 in |
| Brand | Jofran |
| Color | Gray |
| Detail Color | Taupe |
| Style | Transitional |
| Collection | Eastwood |
| Features | Leather |
Lulu Swivel Accent Chair
| Weight | 300 lbs |
|---|---|
| Dimensions | 30 × 30 × 28.5 in |
| Brand | Jofran |
| Color | Brown |
| Detail Color | Taupe |
| Style | Mid-Century Modern |
| Collection | Lulu |
| Features | Swivel |
