Lulu Swivel Accent Chair
| Weight | 300 lbs |
|---|---|
| Dimensions | 30 × 30 × 28.5 in |
| Brand | Jofran |
| Color | Gray |
| Detail Color | Teal |
| Style | Contemporary |
| Collection | Lulu |
| Features | Swivel |
Showing all 4 results
| Weight | 300 lbs |
|---|---|
| Dimensions | 30 × 30 × 28.5 in |
| Brand | Jofran |
| Color | Gray |
| Detail Color | Teal |
| Style | Contemporary |
| Collection | Lulu |
| Features | Swivel |