Michael Alan Showroom
Biswas, 1 Lt Pendant
Michael Alan Showroom
Canfield Table Lamp
Michael Alan Showroom
Caryn Trays, S/2
Michael Alan Showroom
Celestial Flow Sculpture
Michael Alan Showroom
Clayton, 6 Lt Linear Chandelier
Michael Alan Showroom
Como Table Lamp
Michael Alan Showroom
Contour Table Lamp
Michael Alan Showroom
Cortado Table Lamp
Michael Alan Showroom
Cosma
Michael Alan Showroom
Desert Rain Hand Painted Canvas
Michael Alan Showroom
Dialogue Ottoman, Black
| Weight | 20 lbs |
|---|---|
| Dimensions | 18 × 18 × 18 in |
| Brand | Uttermost |
| Color | Black |
| Detail Color | Black |
| Style | Transitional |
| Collection | Dialogue |
| Features | Storage |
Michael Alan Showroom
Discs Shadow Box
Michael Alan Showroom
Duara Table Lamp
| Weight | 11 lbs |
|---|---|
| Dimensions | 29 in |
| Brand | Uttermost |
| Color | Gold |
| Style | Contemporary |
| Collection | Duara |
| Features | Fabric |
Michael Alan Showroom
Duostacked Vases, White, S/2
Michael Alan Showroom
Durga Candleholders, S/2
Michael Alan Showroom
Fernandina, Vase
Michael Alan Showroom
Gathered Teak Wood Wall Decor, Black
Michael Alan Showroom
Golden Rays Round Mirror
Michael Alan Showroom
Gourd Table Lamp, Green
| Weight | 13 lbs |
|---|---|
| Dimensions | 31 in |
| Brand | Uttermost |
| Color | Green |
| Style | Transitional |
| Collection | Gourd |
| Features | Fabric |
Michael Alan Showroom
Helston Table Lamp
| Weight | 17 lbs |
|---|---|
| Dimensions | 34 in |
| Brand | Uttermost |
| Color | Cream |
| Style | Rustic |
| Collection | Helston |
| Features | Fabric |
Michael Alan Showroom
Interference Hand Painted Canvas
Michael Alan Showroom
Islander Vases, Black, S/2
Michael Alan Showroom
Jarsdel, 6 Lt Island
Michael Alan Showroom
