Artisan’s Craft Storage Bench
| Weight | 49 lbs |
|---|---|
| Dimensions | 23 × 42 × 35 in |
| Brand | Jofran |
| Color | Cream |
| Detail Color | Washed Grey |
| Style | Rustic |
| Collection | Artisan’s Craft |
| Features | Storage |
Artisan’s Craft Storage Cabinet
| Weight | 73.2 lbs |
|---|---|
| Dimensions | 15 × 54 × 30 in |
| Brand | Jofran |
| Color | Cream |
| Detail Color | Washed Grey |
| Style | Rustic |
| Collection | Artisan’s Craft |
| Features | Storage |
