Preston Chest
| Weight | 163 lbs |
|---|---|
| Dimensions | 19.13 × 40 × 55.38 in |
| Brand | Intercon Furniture |
| Color | Brown |
| Detail Color | Weathered Vintage Oak |
| Style | Transitional |
| Collection | Preston |
| Features | Storage |
Preston Dresser
| Weight | 187 lbs |
|---|---|
| Dimensions | 19.13 × 66 × 40 in |
| Brand | Intercon Furniture |
| Color | Brown |
| Detail Color | Weathered Vintage Oak |
| Style | Transitional |
| Collection | Preston |
| Features | Storage |
