San Mateo Youth Chest | Gray
| Weight | 184 lbs |
|---|---|
| Dimensions | 19 × 36 × 49.5 in |
| Brand | Intercon Furniture |
| Color | Gray |
| Style | Transitional |
| Collection | San Mateo Youth |
| Features | Storage |
San Mateo Youth Chest | Rustic White
| Weight | 184 lbs |
|---|---|
| Dimensions | 19 × 36 × 49.5 in |
| Brand | Intercon Furniture |
| Color | White |
| Detail Color | Rustic White |
| Style | Transitional |
| Collection | San Mateo Youth |
| Features | Storage |
San Mateo Youth Chest | Tuscan
| Weight | 184 lbs |
|---|---|
| Dimensions | 19 × 36 × 49.5 in |
| Brand | Intercon Furniture |
| Color | Brown |
| Detail Color | Tuscan |
| Style | Transitional |
| Collection | San Mateo Youth |
| Features | Storage |
