Getaway Coastal Living Home Collection Elliot Key Woven Headboard Twin
Description
Description
Product Details
| Headboard Only | Yes |
|---|---|
| To be used with metal frame | Yes |
| Natural Rattan finish | Yes |
Additional information
Additional information
| Dimensions | 6 × 44 × 55 in |
|---|---|
| Brand | Universal Furniture |
| Color | Brown |
| Detail Color | Natural Rattan |
| Style | Coastal |
| Collection | Getaway Coastal Living Home Collection |
Reviews (0)
Reviews (0)
Only logged in customers who have purchased this product may leave a review.
Questions About This Product?
Questions About This Product?
"*" indicates required fields
We have taken great care to provide you with information that is accurate and useful. Please notify us if you find an error and we will do our best to correct it. We ask that you contact us directly to confirm information about pricing, color, features, dimensions, availability and lead times.
Items We Think You Will Love..
Find the perfect piece of furniture, mattress, or home decor at for your budget and your style.
Getaway Coastal Living Home Collection Surfside Wing Chair
| Dimensions | 35 × 32 × 49 in |
|---|---|
| Brand | Universal Furniture |
| Color | Brown |
| Detail Color | Brownstone |
| Style | Coastal |
| Collection | Getaway Coastal Living Home Collection |
| Features | Fabric |
Getaway Coastal Living Home Collection Getaway Panel King Bed
Getaway Coastal Living Home Collection Rattan Bench
| Dimensions | 18 × 58 × 18 in |
|---|---|
| Brand | Universal Furniture |
| Color | Brown |
| Detail Color | Natural Rattan |
| Style | Coastal |
| Collection | Getaway Coastal Living Home Collection |
| Features | Fabric |
Getaway Coastal Living Home Collection Getaway Dresser
Items You've Been Looking At...
Your Home, Our Passion
Design, shopping, and sleep tips for your home and more!

Reviews
There are no reviews yet.