Grand Bay Chest
Enjoy this soothing beachside beauty: the Crestview Collection Grand Bay Chest in smoky blue and white acacia wood finish. It looks right at home in your space, whether an accent storage piece or the anchor chest for your bedroom, with three spacious draw
Features
| Storage | Yes |
|---|
Product Details
| Collection | Grand Bay |
|---|---|
| Color | Blue |
| Material | Mdf & Wood |
| Primary Finish | Painted |
| Style | Coastal |
| Upc Number | 883581161021 |
| Weight | 60.5 lbs |
|---|---|
| Dimensions | 28 × 15 × 31 in |
| Brand | Crestview Collection |
| Color | Blue |
| Style | Coastal |
| Collection | Grand Bay |
| Features | Storage |
Only logged in customers who have purchased this product may leave a review.
"*" indicates required fields
We have taken great care to provide you with information that is accurate and useful. Please notify us if you find an error and we will do our best to correct it. We ask that you contact us directly to confirm information about pricing, color, features, dimensions, availability and lead times.
Items We Think You Will Love..
Find the perfect piece of furniture, mattress, or home decor at for your budget and your style.
Grand Bay Chairside
Winslow 4-drawer Bedroom Chest Smokey Walnut
Milestone Dressing Chest
| Dimensions | 20 × 50 × 38 in |
|---|---|
| Brand | Durham Furniture |
| Color | Brown, Grey |
| Features | Customizable, Metal, Storage, Wood |
| Style | Contemporary |
Modulum Tall Drawer Chest
Tribeca Tall Drawer Chest
| Dimensions | 20 × 44 × 58 in |
|---|---|
| Brand | Bernhardt Furniture |
| Color | Brown |
| Detail Color | Aurum |
| Style | Modern Rustic |
| Collection | Tribeca |
| Features | Storage |
Eastman Drawer Chest
Sundance Bachelors Chest
| Weight | 139.00 lbs |
|---|---|
| Dimensions | 18.00 × 38.00 × 32.25 in |
| Brand | Hooker Furniture |
| Collection | Sundance |
| Color | Brown |
| Features | Fabric, Light, Wood, Wood Veneer |
| Style | Casual |
Stratum Door Chest
Solaria Tall Drawer Chest
Albion Tall Drawer Chest
| Dimensions | 19 × 42 × 49.25 in |
|---|---|
| Brand | Bernhardt Furniture |
| Color | Gray |
| Detail Color | Grey |
| Style | Transitional |
| Collection | Albion |
| Features | Storage |
Dovetail Chest – 752-115
| Weight | 193 lbs |
|---|---|
| Dimensions | 19 × 41.5 × 53 in |
| Brand | Vaughan Bassett |
| Color | Brown |
| Detail Color | Natural |
| Style | Rustic |
| Collection | Dovetail |
| Features | Storage |
Monolith Tall Drawer Chest
Escape Five-drawer Chest With Cedar Bottom
Items You've Been Looking At...
Your Home, Our Passion
Design, shopping, and sleep tips for your home and more!

Reviews
There are no reviews yet.