Alpine 80” Bar – 1963AG
Description
Description
Product Details
| Weight | 266 Lbs |
|---|---|
| Dimensions | 80″x28″x42″ (W x D x H) |
Additional information
Additional information
| Weight | 266 lbs |
|---|---|
| Dimensions | 28 × 80 × 42 in |
| Brand | Sunny Designs |
| Color | Gray |
| Style | Rustic |
| Collection | Alpine |
Reviews (0)
Reviews (0)
Only logged in customers who have purchased this product may leave a review.
Questions About This Product?
Questions About This Product?
"*" indicates required fields
We have taken great care to provide you with information that is accurate and useful. Please notify us if you find an error and we will do our best to correct it. We ask that you contact us directly to confirm information about pricing, color, features, dimensions, availability and lead times.
Items We Think You Will Love..
Find the perfect piece of furniture, mattress, or home decor at for your budget and your style.
Asterisk PUB TABLES 50548-36/69+90242
Dalia PUB TABLES 50507-42/24+90236
| Dimensions | 36 × 41.625 in |
|---|---|
| Brand | Amisco |
| Color | Gray |
| Detail Color | 24 Magnetite |
| Style | Glam |
| Collection | Dalia |
| Features | Leather |
Asterisk PUB TABLES 50548-36/69+90247
Perrine White Bar Cabinet
| Weight | 50 lbs |
|---|---|
| Dimensions | 18 × 41 × 34 in |
| Brand | Bassett Mirror Company |
| Color | White |
| Style | Contemporary, Glam/Luxe |
| Collection | Perrine |
| Features | Storage |
Libations Locker
| Dimensions | 19 × 49 × 77 in |
|---|---|
| Brand | Universal Furniture |
| Color | Brown |
| Detail Color | Cobalt BlackBisque |
| Style | Industrial |
| Collection | Libations |
| Features | Storage |
Peninsula Ridge Bar Cabinet
| Weight | 50 lbs |
|---|---|
| Dimensions | 18 × 46 × 35 in |
| Brand | Bassett Mirror Company |
| Color | Gray |
| Style | Contemporary, Glam/Luxe |
| Collection | Compass |
| Features | Storage |
Asterisk PUB TABLES 50548-36/69+90246
Items You've Been Looking At...
Your Home, Our Passion
Design, shopping, and sleep tips for your home and more!

Reviews
There are no reviews yet.