Barrel Bar w Swivel – 2095WE-S
Description
Description
Features
| Swivel | Yes |
|---|
Product Details
| Weight | 154 Lbs |
|---|---|
| Dimensions | 27”R”x72″ (W x D x H) |
Additional information
Additional information
| Weight | 154 lbs |
|---|---|
| Dimensions | 72 × 27 × 72 in |
| Brand | Sunny Designs |
| Color | Brown |
| Style | Rustic |
| Features | Swivel |
Reviews (0)
Reviews (0)
Only logged in customers who have purchased this product may leave a review.
Questions About This Product?
Questions About This Product?
"*" indicates required fields
We have taken great care to provide you with information that is accurate and useful. Please notify us if you find an error and we will do our best to correct it. We ask that you contact us directly to confirm information about pricing, color, features, dimensions, availability and lead times.
Items We Think You Will Love..
Find the perfect piece of furniture, mattress, or home decor at for your budget and your style.
Allamar Bar Cabinet
| Weight | 50 lbs |
|---|---|
| Dimensions | 19 × 48 × 36 in |
| Brand | Bassett Mirror Company |
| Color | Brown |
| Style | Boho, Modern |
| Collection | Allamar |
| Features | Storage |
Asterisk PUB TABLES 50548-42/69+90236
Petal Bar Cabinet
| Weight | 50 lbs |
|---|---|
| Dimensions | 19 × 48 × 36 in |
| Brand | Bassett Mirror Company |
| Color | Silver |
| Style | Contemporary, Glam/Luxe |
| Collection | Petal |
| Features | Storage |
Ventana Bar Cart
| Weight | 50 lbs |
|---|---|
| Dimensions | 16 × 41 × 34 in |
| Brand | Bassett Mirror Company |
| Color | Blue |
| Style | Boho, Coastal |
| Collection | Ventana |
| Features | Storage |
Dalia PUB TABLES 50507-38/24+90242
| Dimensions | 42 × 37.625 in |
|---|---|
| Brand | Amisco |
| Color | Gray |
| Detail Color | 24 Magnetite |
| Style | Glam |
| Collection | Dalia |
| Features | Leather |
Asterisk PUB TABLES 50548-36/69+90236
Items You've Been Looking At...
Your Home, Our Passion
Design, shopping, and sleep tips for your home and more!

Reviews
There are no reviews yet.