Cedar Creek Pub Table
The Crestview Collection Cedar Creek Pub Table has a tall, round design that makes it easy to gather around. Made of wood with an hourglass-shape base, this table has a light-brown finish that enhances the rustic style. A black metal ring near the bottom
Product Details
| Collection | Cedar Creek |
|---|---|
| Color | Brown |
| Material | Mango Wood & Metal |
| Primary Finish | Stained |
| Style | Rustic |
| Upc Number | 883581163452 |
| Weight | 55.4 lbs |
|---|---|
| Dimensions | 28 × 28 × 42 in |
| Brand | Crestview Collection |
| Color | Brown |
| Style | Rustic |
| Collection | Cedar Creek |
Only logged in customers who have purchased this product may leave a review.
"*" indicates required fields
We have taken great care to provide you with information that is accurate and useful. Please notify us if you find an error and we will do our best to correct it. We ask that you contact us directly to confirm information about pricing, color, features, dimensions, availability and lead times.
Items We Think You Will Love..
Find the perfect piece of furniture, mattress, or home decor at for your budget and your style.
Cedar Creek Barstool
Allamar Bar Cabinet
| Weight | 50 lbs |
|---|---|
| Dimensions | 19 × 48 × 36 in |
| Brand | Bassett Mirror Company |
| Color | Brown |
| Style | Boho, Modern |
| Collection | Allamar |
| Features | Storage |
Perrine Wood Bar Cabinet
| Weight | 50 lbs |
|---|---|
| Dimensions | 18 × 41 × 34 in |
| Brand | Bassett Mirror Company |
| Color | Gray |
| Style | Contemporary, Glam/Luxe |
| Collection | Perrine |
| Features | Storage |
Escape Dining 78″ Bar With Stone Top
Dalia PUB TABLES 50507-38/24+90236
| Dimensions | 36 × 37.625 in |
|---|---|
| Brand | Amisco |
| Color | Gray |
| Detail Color | 24 Magnetite |
| Style | Glam |
| Collection | Dalia |
| Features | Leather |
Novus Lodge 2 Drawer Bar
Libations Locker
| Dimensions | 19 × 49 × 77 in |
|---|---|
| Brand | Universal Furniture |
| Color | Brown |
| Detail Color | Cobalt BlackBisque |
| Style | Industrial |
| Collection | Libations |
| Features | Storage |
Marquez Bar
Perrine White Bar Cabinet
| Weight | 50 lbs |
|---|---|
| Dimensions | 18 × 41 × 34 in |
| Brand | Bassett Mirror Company |
| Color | White |
| Style | Contemporary, Glam/Luxe |
| Collection | Perrine |
| Features | Storage |
Asterisk PUB TABLES 50548-42/69+90236
Items You've Been Looking At...
Your Home, Our Passion
Design, shopping, and sleep tips for your home and more!

Reviews
There are no reviews yet.