Homestead 80” Bar – 1963TL2
Description
Description
Product Details
| Weight | 266 Lbs |
|---|---|
| Dimensions | 80″x28″x42″ (W x D x H) |
Additional information
Additional information
| Weight | 266 lbs |
|---|---|
| Dimensions | 28 × 80 × 42 in |
| Brand | Sunny Designs |
| Color | Brown |
| Style | Rustic |
| Collection | Homestead |
Reviews (0)
Reviews (0)
Only logged in customers who have purchased this product may leave a review.
Questions About This Product?
Questions About This Product?
"*" indicates required fields
We have taken great care to provide you with information that is accurate and useful. Please notify us if you find an error and we will do our best to correct it. We ask that you contact us directly to confirm information about pricing, color, features, dimensions, availability and lead times.
Items We Think You Will Love..
Find the perfect piece of furniture, mattress, or home decor at for your budget and your style.
Homestead 114” Entertainment Wall – 3563TL
Homestead Hills Drop Leaf Table – 1223TA
Homestead Buffet – 2428TL-B
Homestead Bench, Cushion Seat – 1640TL2
Homestead Chair Side Table – 3292TL-CS
Homestead Bench w/ Turnbuckles – 1668TL
Escape Dining 78″ Bar With Stone Top
Asterisk PUB TABLES 50548-36/69+90236
Dalia PUB TABLES 50507-38/24+90246
| Dimensions | 36 × 36 × 37.625 in |
|---|---|
| Brand | Amisco |
| Color | Gray |
| Detail Color | 24 Magnetite |
| Style | Glam |
| Collection | Dalia |
| Features | Leather |
Martina Bar Cabinet
| Weight | 50 lbs |
|---|---|
| Dimensions | 19 × 49 × 36 in |
| Brand | Bassett Mirror Company |
| Color | Black |
| Style | Contemporary, Industrial |
| Collection | Martina |
| Features | Storage |
Ventana Bar Cart
| Weight | 50 lbs |
|---|---|
| Dimensions | 16 × 41 × 34 in |
| Brand | Bassett Mirror Company |
| Color | Blue |
| Style | Boho, Coastal |
| Collection | Ventana |
| Features | Storage |
Asterisk PUB TABLES 50548-36/69+90242
Peninsula Ridge Bar Cabinet
| Weight | 50 lbs |
|---|---|
| Dimensions | 18 × 46 × 35 in |
| Brand | Bassett Mirror Company |
| Color | Gray |
| Style | Contemporary, Glam/Luxe |
| Collection | Compass |
| Features | Storage |
Novus Lodge 2 Drawer Bar
Perrine Wood Bar Cabinet
| Weight | 50 lbs |
|---|---|
| Dimensions | 18 × 41 × 34 in |
| Brand | Bassett Mirror Company |
| Color | Gray |
| Style | Contemporary, Glam/Luxe |
| Collection | Perrine |
| Features | Storage |
Items You've Been Looking At...
Your Home, Our Passion
Design, shopping, and sleep tips for your home and more!

Reviews
There are no reviews yet.