Swain Serving Cart
A refined serving cart, forged with a beautiful antique brass finish made completely from iron. The two tray style beveled mirrored shelves catch natural light adding a touch of sophistication to any room.
| Weight | 50 lbs |
|---|---|
| Dimensions | 17 × 36 × 36 in |
| Brand | Uttermost |
| Color | Gold |
| Style | Art Deco |
| Collection | Swain |
Only logged in customers who have purchased this product may leave a review.
"*" indicates required fields
We have taken great care to provide you with information that is accurate and useful. Please notify us if you find an error and we will do our best to correct it. We ask that you contact us directly to confirm information about pricing, color, features, dimensions, availability and lead times.
Items We Think You Will Love..
Find the perfect piece of furniture, mattress, or home decor at for your budget and your style.
Novus Lodge 2 Drawer Bar
Martina Bar Cabinet
| Weight | 50 lbs |
|---|---|
| Dimensions | 19 × 49 × 36 in |
| Brand | Bassett Mirror Company |
| Color | Black |
| Style | Contemporary, Industrial |
| Collection | Martina |
| Features | Storage |
Petal Bar Cabinet
| Weight | 50 lbs |
|---|---|
| Dimensions | 19 × 48 × 36 in |
| Brand | Bassett Mirror Company |
| Color | Silver |
| Style | Contemporary, Glam/Luxe |
| Collection | Petal |
| Features | Storage |
Perrine Wood Bar Cabinet
| Weight | 50 lbs |
|---|---|
| Dimensions | 18 × 41 × 34 in |
| Brand | Bassett Mirror Company |
| Color | Gray |
| Style | Contemporary, Glam/Luxe |
| Collection | Perrine |
| Features | Storage |
Asterisk PUB TABLES 50548-36/69+90247
Asterisk PUB TABLES 50548-42/69+90236
Libations Locker
| Dimensions | 19 × 49 × 77 in |
|---|---|
| Brand | Universal Furniture |
| Color | Brown |
| Detail Color | Cobalt BlackBisque |
| Style | Industrial |
| Collection | Libations |
| Features | Storage |
Allamar Bar Cabinet
| Weight | 50 lbs |
|---|---|
| Dimensions | 19 × 48 × 36 in |
| Brand | Bassett Mirror Company |
| Color | Brown |
| Style | Boho, Modern |
| Collection | Allamar |
| Features | Storage |
Items You've Been Looking At...
Your Home, Our Passion
Design, shopping, and sleep tips for your home and more!

Reviews
There are no reviews yet.