Trellis Natural Reclaimed Wood Coffee Table With Marble Top
Description
Description
Product Details
| Dimensions | H:17.0 W:50.0 D:26.0 |
|---|
Additional information
Additional information
| Dimensions | 26 × 50 × 17 in |
|---|---|
| Brand | Style Craft |
| Color | Brown |
| Detail Color | Natural Reclaimed Wood |
| Style | Transitional |
Reviews (0)
Reviews (0)
Only logged in customers who have purchased this product may leave a review.
Questions About This Product?
Questions About This Product?
"*" indicates required fields
SKU:
ISF27260
Category: Bar Furniture
Tags: Bar Furniture, Brown, Natural Reclaimed Wood, Style Craft
We have taken great care to provide you with information that is accurate and useful. Please notify us if you find an error and we will do our best to correct it. We ask that you contact us directly to confirm information about pricing, color, features, dimensions, availability and lead times.
Items We Think You Will Love..
Find the perfect piece of furniture, mattress, or home decor at for your budget and your style.
Asterisk PUB TABLES 50548-36/69+90246
Libations Locker
| Dimensions | 19 × 49 × 77 in |
|---|---|
| Brand | Universal Furniture |
| Color | Brown |
| Detail Color | Cobalt BlackBisque |
| Style | Industrial |
| Collection | Libations |
| Features | Storage |
Novus Lodge 2 Drawer Bar
Dalia PUB TABLES 50507-42/24+90236
| Dimensions | 36 × 41.625 in |
|---|---|
| Brand | Amisco |
| Color | Gray |
| Detail Color | 24 Magnetite |
| Style | Glam |
| Collection | Dalia |
| Features | Leather |
Petal Bar Cabinet
| Weight | 50 lbs |
|---|---|
| Dimensions | 19 × 48 × 36 in |
| Brand | Bassett Mirror Company |
| Color | Silver |
| Style | Contemporary, Glam/Luxe |
| Collection | Petal |
| Features | Storage |
Martina Bar Cabinet
| Weight | 50 lbs |
|---|---|
| Dimensions | 19 × 49 × 36 in |
| Brand | Bassett Mirror Company |
| Color | Black |
| Style | Contemporary, Industrial |
| Collection | Martina |
| Features | Storage |
Allamar Bar Cabinet
| Weight | 50 lbs |
|---|---|
| Dimensions | 19 × 48 × 36 in |
| Brand | Bassett Mirror Company |
| Color | Brown |
| Style | Boho, Modern |
| Collection | Allamar |
| Features | Storage |
Items You've Been Looking At...
Your Home, Our Passion
Design, shopping, and sleep tips for your home and more!

Reviews
There are no reviews yet.