Uptown Front Bar – 4022BC
Description
Description
Product Details
| Weight | 266 Lbs |
|---|---|
| Dimensions | 80″x28″x42″ (W x D x H) |
Additional information
Additional information
| Weight | 266 lbs |
|---|---|
| Dimensions | 28 × 80 × 42 in |
| Brand | Sunny Designs |
| Color | Brown |
| Style | Transitional |
Reviews (0)
Reviews (0)
Only logged in customers who have purchased this product may leave a review.
Questions About This Product?
Questions About This Product?
"*" indicates required fields
We have taken great care to provide you with information that is accurate and useful. Please notify us if you find an error and we will do our best to correct it. We ask that you contact us directly to confirm information about pricing, color, features, dimensions, availability and lead times.
Items We Think You Will Love..
Find the perfect piece of furniture, mattress, or home decor at for your budget and your style.
Escape Dining 78″ Bar With Stone Top
Dalia PUB TABLES 50507-42/24+90236
| Dimensions | 36 × 41.625 in |
|---|---|
| Brand | Amisco |
| Color | Gray |
| Detail Color | 24 Magnetite |
| Style | Glam |
| Collection | Dalia |
| Features | Leather |
Peninsula Ridge Bar Cabinet
| Weight | 50 lbs |
|---|---|
| Dimensions | 18 × 46 × 35 in |
| Brand | Bassett Mirror Company |
| Color | Gray |
| Style | Contemporary, Glam/Luxe |
| Collection | Compass |
| Features | Storage |
Novus Lodge 2 Drawer Bar
Martina Bar Cabinet
| Weight | 50 lbs |
|---|---|
| Dimensions | 19 × 49 × 36 in |
| Brand | Bassett Mirror Company |
| Color | Black |
| Style | Contemporary, Industrial |
| Collection | Martina |
| Features | Storage |
Petal Bar Cabinet
| Weight | 50 lbs |
|---|---|
| Dimensions | 19 × 48 × 36 in |
| Brand | Bassett Mirror Company |
| Color | Silver |
| Style | Contemporary, Glam/Luxe |
| Collection | Petal |
| Features | Storage |
Dalia PUB TABLES 50507-38/24+90246
| Dimensions | 36 × 36 × 37.625 in |
|---|---|
| Brand | Amisco |
| Color | Gray |
| Detail Color | 24 Magnetite |
| Style | Glam |
| Collection | Dalia |
| Features | Leather |
Items You've Been Looking At...
Your Home, Our Passion
Design, shopping, and sleep tips for your home and more!

Reviews
There are no reviews yet.