Cream Bar Stool
Description
Description
Product Details
| Dimensions | H:41.0 W:21.0 D:23.0 |
|---|
Additional information
Additional information
| Dimensions | 23 × 21 × 41 in |
|---|---|
| Brand | Style Craft |
| Color | Cream |
Reviews (0)
Reviews (0)
Only logged in customers who have purchased this product may leave a review.
Questions About This Product?
Questions About This Product?
"*" indicates required fields
We have taken great care to provide you with information that is accurate and useful. Please notify us if you find an error and we will do our best to correct it. We ask that you contact us directly to confirm information about pricing, color, features, dimensions, availability and lead times.
Items We Think You Will Love..
Find the perfect piece of furniture, mattress, or home decor at for your budget and your style.
Leah Bar Stool
| Dimensions | 24 × 20.5 × 45 in |
|---|---|
| Brand | Hekman |
| Color | Brown, Cream |
| Features | Customizable, Fabric, Uplholstered, Wood |
| Style | Traditional |
Mayer Leather Bar Stool – Jet Black
Pueblo 24″ Wooden Stool
Michael Alan Showroom
SNF 8175 Barstools
| Dimensions | 23 × 24 × 41 in |
|---|---|
| Brand | Canadel |
| Collection | Canadel |
| Features | XT |
| Style | Modern |
| Customizable | Customizable |
Stone 30″ Stool in Two Tone
| Dimensions | 18.25 × 18.25 × 34.5 in |
|---|---|
| Brand | International Furniture Direct |
| Color | Grey |
| Features | Wood |
| Style | Farmhouse |
MichaelAlan
Oslo Woven Stool
| Weight | 26 lbs |
|---|---|
| Dimensions | 22.5 × 20.38 × 42 in |
| Brand | Intercon Furniture |
| Color | Brown |
| Detail Color | Weathered Chestnut |
| Style | Transitional |
| Collection | Oslo |
| Features | Leather |
Brock STOOLS 41435-26/24BP
| Dimensions | 20.625 × 17.25 × 37.375 in |
|---|---|
| Brand | Amisco |
| Color | Gray |
| Detail Color | BP Pixel |
| Style | Modern |
| Collection | Brock |
| Features | Swivel |
Michael Alan Showroom
Regal Barstool
| Dimensions | 20.5 × 17 × 43 in |
|---|---|
| Brand | Elite Modern |
| Color | Grey |
| Features | Customizable, Leather, Metal |
| Style | Modern |
Items You've Been Looking At...
Your Home, Our Passion
Design, shopping, and sleep tips for your home and more!

Reviews
There are no reviews yet.