Valley Creek Sideboard
The Crestview Collection Valley Creek Sideboard – where sustainability meets style in perfect harmony. Crafted from eco-friendly materials, this four-door sideboard is a testament to conscientious design. The mango wood, with its beautiful light natural h
Product Details
| Collection | Valley Creek |
|---|---|
| Color | Natural |
| Material | Cane & Mango Wood & Metal |
| Primary Finish | Stained |
| Style | Coastal |
| Upc Number | 883581205626 |
| Weight | 125.63 lbs |
|---|---|
| Dimensions | 76 × 18 × 32 in |
| Brand | Crestview Collection |
| Color | Cream |
| Detail Color | Natural |
| Style | Coastal |
| Collection | Valley Creek |
Only logged in customers who have purchased this product may leave a review.
"*" indicates required fields
We have taken great care to provide you with information that is accurate and useful. Please notify us if you find an error and we will do our best to correct it. We ask that you contact us directly to confirm information about pricing, color, features, dimensions, availability and lead times.
Items We Think You Will Love..
Find the perfect piece of furniture, mattress, or home decor at for your budget and your style.
Perrine Brown Oak Four Door Cabinet
| Weight | 50 lbs |
|---|---|
| Dimensions | 19 × 68 × 36 in |
| Brand | Bassett Mirror Company |
| Color | Brown |
| Style | Contemporary, Glam/Luxe |
| Collection | Perrine |
| Features | Storage |
Bates Three Door Cabinet
| Weight | 50 lbs |
|---|---|
| Dimensions | 18 × 69 × 32 in |
| Brand | Bassett Mirror Company |
| Color | Brown |
| Style | Boho, Rustic |
| Collection | Adrienne |
| Features | Storage |
Foundations Buffet
| Dimensions | 20 × 58 × 32.25 in |
|---|---|
| Brand | Bernhardt Furniture |
| Color | Cream |
| Detail Color | Light Shale, Linen and Brushed Stainless Steel |
| Style | Rustic Modern |
| Collection | Foundations |
| Features | Storage |
Napa Four Door Cabinet
| Weight | 50 lbs |
|---|---|
| Dimensions | 17 × 72 × 30 in |
| Brand | Bassett Mirror Company |
| Color | Brown |
| Style | Modern, Rustic |
| Collection | Napa |
| Features | Storage |
Escape Dining 72″ Buffet Server With Stone Top
Keir Four Door Cabinet
Mirabelle Buffet
Jarvis Server
Toronto 4 Door Sideboard
Oslo Pantry Cabinet
Lansing Three Door Cabinet
| Weight | 50 lbs |
|---|---|
| Dimensions | 18 × 40 × 32 in |
| Brand | Bassett Mirror Company |
| Color | Gray |
| Style | Contemporary, Glam/Luxe |
| Collection | Lansing |
| Features | Storage |
Items You've Been Looking At...
Your Home, Our Passion
Design, shopping, and sleep tips for your home and more!


Reviews
There are no reviews yet.