Noland Dining Table- Round | Walnut Finish On Mango Wood With White Marble Top
Description
Description
Product Details
| Dimensions | H:31.0 W:48.0 D:48.0 |
|---|---|
| Weight | 308 lbs |
| Case Pack | 1 |
| Cubes | 25.8611 |
Additional information
Additional information
| Weight | 308 lbs |
|---|---|
| Dimensions | 48 × 48 × 31 in |
| Brand | Harp & Finial |
| Color | Brown |
| Detail Color | Walnut |
| Style | Rustic |
| Collection | Noland |
Reviews (0)
Reviews (0)
Only logged in customers who have purchased this product may leave a review.
Questions About This Product?
Questions About This Product?
"*" indicates required fields
We have taken great care to provide you with information that is accurate and useful. Please notify us if you find an error and we will do our best to correct it. We ask that you contact us directly to confirm information about pricing, color, features, dimensions, availability and lead times.
Items We Think You Will Love..
Find the perfect piece of furniture, mattress, or home decor at for your budget and your style.
Noland End Table | Walnut Finish On Mango Wood With White Marble Top
Noland Coffee Table | Walnut Finish On Mango Wood With White Marble Top
Noland Dining Table- Rectangle | Walnut Finish On Mango Wood With White Marble Top
Dovetail Dining 100 Inch Gathering Dining Table
| Brand | Vaughan Bassett |
|---|---|
| Color | Brown |
| Style | Mission |
| Features | Wood |
Horizons Dining Table
Michael Alan Showroom
Sunset D5783-42 Counter Table
Bradley 60″ Round Dining Table
| Dimensions | 60 × 60 × 30 in |
|---|---|
| Brand | |
| Color | Brown |
| Features | Wood |
| Style | Modern, Rustic |
Michael Alan Showroom
Troy Oak 89″ Dining Table
| Dimensions | 40 × 89 × 30 in |
|---|---|
| Brand | Classic Home |
| Color | Brown |
| Features | Wood |
| Style | Contemporary |
Michael Alan Showroom
Sunset D5783-21 Trestle Dining Table
Michael Alan Showroom
Ezra TABLES 51512/52+91181
Santa Barbara 80 Oval Dining Table
| Dimensions | 46 × 70 × 30 in |
|---|---|
| Brand | Classic Home |
| Color | Brown |
| Features | Wood |
| Style | Rustic |
Symmetry Dining Table
Symmetry Silver Dining Table
| Weight | 50 lbs |
|---|---|
| Dimensions | 48 × 78 × 30 in |
| Brand | Bassett Mirror Company |
| Color | Silver |
| Style | Contemporary, Modern |
| Collection | Symmetry |
| Features | Power |
Items You've Been Looking At...
Your Home, Our Passion
Design, shopping, and sleep tips for your home and more!

Reviews
There are no reviews yet.