Table – 0113MB-T
Description
Description
Product Details
| Weight | 92 Lbs |
|---|---|
| Dimensions | 60″x38″x30″H |
Additional information
Additional information
| Weight | 92 lbs |
|---|---|
| Dimensions | 30 in |
| Brand | Sunny Designs |
| Color | Brown |
Reviews (0)
Reviews (0)
Only logged in customers who have purchased this product may leave a review.
Questions About This Product?
Questions About This Product?
"*" indicates required fields
We have taken great care to provide you with information that is accurate and useful. Please notify us if you find an error and we will do our best to correct it. We ask that you contact us directly to confirm information about pricing, color, features, dimensions, availability and lead times.
Items We Think You Will Love..
Find the perfect piece of furniture, mattress, or home decor at for your budget and your style.
Draper Dining Table
Michael Alan Showroom
Troy Oak 89″ Dining Table
| Dimensions | 40 × 89 × 30 in |
|---|---|
| Brand | Classic Home |
| Color | Brown |
| Features | Wood |
| Style | Contemporary |
Natural Parota Round Table top
Marcus Counter Table
| Dimensions | 42 × 90 × 36 in |
|---|---|
| Brand | Nest Home Collection |
| Color | Brown |
| Style | Rustic |
| Features | Wood |
Dovetail Dining 100 inch Gathering Dining Table
| Dimensions | 30 × 100 × 41 in |
|---|---|
| Brand | Vaughan Bassett |
| Color | Brown |
| Features | Wood |
| Style | Transitional |
MichaelAlan
Marquez Rectangular Counter Height Table
Michael Alan Showroom
Sunset D5783-21 Trestle Dining Table
Symmetry Dining Table
Taos Dining Table
Michael Alan Showroom
Sunset D5783-42 Counter Table
Items You've Been Looking At...
Your Home, Our Passion
Design, shopping, and sleep tips for your home and more!

Reviews
There are no reviews yet.