Bia Etagere, Chocolate
Description
Description
This symmetrical etagere creates a bold contrast that enhances its contemporary style. It features mahogany veneer shelves in modern white, complemented by antique brass posts.
Additional information
Additional information
| Weight | 130 lbs |
|---|---|
| Dimensions | 16 × 32 × 80 in |
| Brand | Uttermost |
| Color | Brown |
| Detail Color | Chocolate |
| Style | Contemporary |
| Collection | Bia |
Reviews (0)
Reviews (0)
Only logged in customers who have purchased this product may leave a review.
Questions About This Product?
Questions About This Product?
"*" indicates required fields
We have taken great care to provide you with information that is accurate and useful. Please notify us if you find an error and we will do our best to correct it. We ask that you contact us directly to confirm information about pricing, color, features, dimensions, availability and lead times.
Items We Think You Will Love..
Find the perfect piece of furniture, mattress, or home decor at for your budget and your style.
Fynn Light Oak Display Cabinet
| Weight | 25 lbs |
|---|---|
| Dimensions | 18 × 45 × 89 in |
| Brand | Bassett Mirror Company |
| Color | Gray |
| Style | Modern, Traditional |
| Collection | Fynn |
| Features | Storage |
Living Room 4 Doors Console IFD4221CNS
Cornelia Entertainment Credenza
Michael Alan Showroom
Commerce & Market Open Space Entertainment Console
Rune Entertainment Credenza
Fynn Blonde Display Cabinet
Tempo Entertainment Credenza
Melange Mountgomery Four Door Credenza
Arcadia Entertainment Credenza
Tribeca Entertainment Credenza
| Dimensions | 20.5 × 80.38 × 34 in |
|---|---|
| Brand | Bernhardt Furniture |
| Color | Gray |
| Detail Color | Tadon and Barlow |
| Style | Contemporary |
| Collection | Tribeca |
| Features | Storage |
Foundations Entertainment Credenza
Items You've Been Looking At...
Your Home, Our Passion
Design, shopping, and sleep tips for your home and more!

Reviews
There are no reviews yet.