Calistoga E2590-09 Small Console
Description
Description
Other
| 2 wood framed glass doors in the center and 2 side wood doors | Yes |
|---|---|
| 2 adj. wood shelves behind the center doors and 1 adj. wood shelf behind each side door | Yes |
| wire management | Yes |
| support leg w/ levelers | Yes |
| levelers | Yes |
| the maximum size TV that this unit will accommodate is 65″ | Yes |
Additional information
Additional information
| Weight | 154.32 lbs |
|---|---|
| Dimensions | 18 × 62.13 × 32 in |
| Brand | Magnussen Home |
| Color | Brown |
| Detail Color | Weathered Charcoal. |
| Style | Traditional |
| Collection | Calistoga E2590 |
Reviews (0)
Reviews (0)
Only logged in customers who have purchased this product may leave a review.
Questions About This Product?
Questions About This Product?
"*" indicates required fields
SKU:
E2590-09
Category: Entertainment Stands
Tags: Brown, Entertainment Stands, Magnussen Home, Weathered Charcoal
We have taken great care to provide you with information that is accurate and useful. Please notify us if you find an error and we will do our best to correct it. We ask that you contact us directly to confirm information about pricing, color, features, dimensions, availability and lead times.
Items We Think You Will Love..
Find the perfect piece of furniture, mattress, or home decor at for your budget and your style.
Calistoga E2590-08 Large Console
Flora Entertainment Credenza
Monolith Entertainment Credenza
Cornelia Entertainment Credenza
Sereno Entertainment Credenza
Eastman Entertainment Credenza
Stratum Entertainment Credenza
Fynn Display Cabinet
Fynn Light Oak Display Cabinet
| Weight | 25 lbs |
|---|---|
| Dimensions | 18 × 45 × 89 in |
| Brand | Bassett Mirror Company |
| Color | Gray |
| Style | Modern, Traditional |
| Collection | Fynn |
| Features | Storage |
Solaria Entertainment Credenza
| Dimensions | 18 × 83.88 × 27.5 in |
|---|---|
| Brand | Bernhardt Furniture |
| Color | Cream |
| Detail Color | Dune |
| Style | Mid-Century Modern |
| Collection | Solaria |
| Features | Storage |
Modulum Entertainment Credenza
Alvarez Entertainment Credenza
Solaria Entertainment Credenza
Items You've Been Looking At...
Your Home, Our Passion
Design, shopping, and sleep tips for your home and more!

Reviews
There are no reviews yet.