Ebony Large
Description
Description
Product Details
| Dimensions | H:84.0 W:72.0 D:20.0 |
|---|
Additional information
Additional information
| Dimensions | 20 × 72 × 84 in |
|---|---|
| Brand | Style Craft |
| Color | Black |
| Detail Color | Ebony |
Reviews (0)
Reviews (0)
Only logged in customers who have purchased this product may leave a review.
Questions About This Product?
Questions About This Product?
"*" indicates required fields
We have taken great care to provide you with information that is accurate and useful. Please notify us if you find an error and we will do our best to correct it. We ask that you contact us directly to confirm information about pricing, color, features, dimensions, availability and lead times.
Items We Think You Will Love..
Find the perfect piece of furniture, mattress, or home decor at for your budget and your style.
Oslo Entertainment Console
| Dimensions | 20 × 80 × 34 in |
|---|---|
| Brand | Universal Furniture |
| Color | Brown |
| Detail Color | Onyx |
| Style | Modern |
| Collection | Oslo |
| Features | Power |
Michael Alan Showroom
Ladgate Accent Table
| Weight | 35 lbs |
|---|---|
| Dimensions | 16 × 21.88 × 16.25 in |
| Color | Black/Natural, Brown, Grey |
| Assembly | Assembly Required |
| Style | Contemporary |
| Features | Metal, Wood Products and Other |
| Series Features | Accent table. Constructed of metal in black finish and solid wood in natural finish. |
| Brand | Ashley Furniture |
Claudia Two Door Cabinet
| Weight | 50 lbs |
|---|---|
| Dimensions | 18 × 42 × 34 in |
| Brand | Bassett Mirror Company |
| Color | Brown |
| Style | Modern, Traditional |
| Collection | Claudia |
| Features | Storage |
Kiara Three Drawer Cabinet
| Weight | 50 lbs |
|---|---|
| Dimensions | 18 × 42 × 36 in |
| Brand | Bassett Mirror Company |
| Color | White |
| Style | Glam/Luxe, Traditional |
| Collection | Kiara |
| Features | Storage |
Solaria Accent Table
Nidra Accent Table
Argento Three Door Cabinet
| Weight | 50 lbs |
|---|---|
| Dimensions | 18 × 46 × 36 in |
| Brand | Bassett Mirror Company |
| Color | Blue |
| Style | Glam/Luxe, Traditional |
| Collection | Argento |
| Features | Storage |
Michael Alan Showroom
Collins 19″ Outdoor Accent Table
| Dimensions | 13 × 13 × 19 in |
|---|---|
| Brand | Classic Home |
| Color | Grey |
| Features | Wood |
| Style | Contemporary |
Kaley Etagere
Items You've Been Looking At...
Your Home, Our Passion
Design, shopping, and sleep tips for your home and more!

Reviews
There are no reviews yet.