Austin Allen James Melody Washed Printed On Linen
Description
Description
Product Details
| Dimensions | H:24.0 W:24.0 D:5.0 |
|---|
Additional information
Additional information
| Dimensions | 5 × 24 × 24 in |
|---|---|
| Brand | Style Craft |
| Color | Cream |
| Detail Color | Washed Linen With Abstract Print |
| Style | Contemporary |
| Collection | Austin Allen James |
Reviews (0)
Reviews (0)
Only logged in customers who have purchased this product may leave a review.
Questions About This Product?
Questions About This Product?
"*" indicates required fields
SKU:
AJS10080
Category: Accent Pillows
Tags: Accent Pillows, Cream, Style Craft, Washed Linen With Abstract Print
We have taken great care to provide you with information that is accurate and useful. Please notify us if you find an error and we will do our best to correct it. We ask that you contact us directly to confirm information about pricing, color, features, dimensions, availability and lead times.
Items We Think You Will Love..
Find the perfect piece of furniture, mattress, or home decor at for your budget and your style.
Lyla 24″ Pillow
Michael Alan Showroom
Vorlane Pillow (Set of 4)
| Weight | 12 lbs |
|---|---|
| Dimensions | 6 × 22 × 22 in |
| Color | Brown, Tan/Brown/White |
| Style | Casual |
| Features | Fabric |
| Shade | Medium |
| Shape | Square |
| Series Features | Woven stripe design in shades of tan, brown and white. Solid reverse in ivory. Knife edge construction. Cotton/polyester blend face with polyester reverse. Zipper closure. Fiber filled. Spot clean only. |
| Brand | Ashley Furniture |
Michael Alan Showroom
Carddon Pillow (Set of 4)
| Weight | 11.5 lbs |
|---|---|
| Dimensions | 7 × 20 × 20 in |
| Color | Black/White, Grey, White |
| Assembly | No Assembly Required |
| Style | Casual |
| Features | Fabric |
| Shade | Light |
| Shape | Square |
| Series Features | Yarn dyed stripe design in black and white. Solid reverse in ivory. Knife edge construction. Cotton cover. Zipper closure. Fiber filled. Machine washable cover. |
| Brand | Ashley Furniture |
Bianca 24″ Pillow
Naomi 24″ Pillow
Michael Alan Showroom
Rowcher Pillow (Set of 4)
| Weight | 13.5 lbs |
|---|---|
| Dimensions | 7 × 20 × 20 in |
| Color | Gray/White, Grey, White |
| Assembly | No Assembly Required |
| Style | Casual |
| Features | Fabric |
| Shade | Light |
| Shape | Square |
| Series Features | Hand woven looped stripe design in white and gray. Solid reverse in cream. Knife edge construction. Polyester/cotton/wool blend face with cotton reverse. Zipper closure. Fiber filled. Spot clean only. |
| Brand | Ashley Furniture |
Cameron 20″ Pillow Cover
Fawn 24″ Pillow
Michael Alan Showroom
Theban Pillow
| Weight | 2.69 lbs |
|---|---|
| Dimensions | 7 × 20 × 20 in |
| Color | Cream, White |
| Assembly | No Assembly Required |
| Style | Casual |
| Features | Fabric |
| Shade | Light |
| Shape | Square |
| Series Features | Hand woven with stripe design in cream. Solid reverse in cream. Cotton/polyester cover. Zipper closure. Fiber filled. Spot clean only. |
| Brand | Ashley Furniture |
Britt 24″ Pillow
Items You've Been Looking At...
Your Home, Our Passion
Design, shopping, and sleep tips for your home and more!

Reviews
There are no reviews yet.