A to Z Bookend Pair
Organize your bookshelf with The Crestview Collection A To Z Bookend Pair. Featuring the letters A and Z with tones of black and gray, this stylish and sturdy resin based bookend set will hold your collection, and add to your decor at the same time.
Product Details
| Collection | A To Z Collection |
|---|---|
| Color | Black |
| Material | Resin |
| Primary Finish | Blackened |
| Style | Contemporary & Transitional |
| Upc Number | 883581038286 |
| Weight | 7.06 lbs |
|---|---|
| Dimensions | 4 × 11 × 8 in |
| Brand | Crestview Collection |
| Color | Black |
| Style | Contemporary & Transitional |
| Collection | A To Z |
Only logged in customers who have purchased this product may leave a review.
"*" indicates required fields
We have taken great care to provide you with information that is accurate and useful. Please notify us if you find an error and we will do our best to correct it. We ask that you contact us directly to confirm information about pricing, color, features, dimensions, availability and lead times.
Items We Think You Will Love..
Find the perfect piece of furniture, mattress, or home decor at for your budget and your style.
Napa 2
Mayer Leather Bar Stool – Jet Black
Occasional Tables
Maxwell Accent Table
Gable Ottoman- Black & White Dash | Black And White Dash Fabric On Hardwood Frame
Zander Pendant
Karma Accent Chair
| Weight | 96 lbs |
|---|---|
| Dimensions | 31 × 34 × 33 in |
| Brand | Jofran |
| Color | Black |
| Detail Color | Slate |
| Style | Industrial |
| Collection | Karma |
| Features | Leather |
Brynn Accent Table
Items You've Been Looking At...
Your Home, Our Passion
Design, shopping, and sleep tips for your home and more!

Reviews
There are no reviews yet.