Barn Post Candleholders
The Crestview Collection Barn Post Candle Holders look as though they came from the old Farmhouse banister, with the indent and round hole where the banister was attached. Made of durable resin, this set of two Candle Holders provide a strong and stable b
Product Details
| Collection | Barn Collection |
|---|---|
| Color | Brown |
| Material | Resin |
| Primary Finish | Distressed |
| Style | Rustic |
| Upc Number | 883581132588 |
| Weight | 1 lbs |
|---|---|
| Dimensions | 5.5 × 5 × 8 in |
| Brand | Crestview Collection |
| Color | Brown |
| Style | Rustic |
| Collection | Barn |
Only logged in customers who have purchased this product may leave a review.
"*" indicates required fields
We have taken great care to provide you with information that is accurate and useful. Please notify us if you find an error and we will do our best to correct it. We ask that you contact us directly to confirm information about pricing, color, features, dimensions, availability and lead times.
Items We Think You Will Love..
Find the perfect piece of furniture, mattress, or home decor at for your budget and your style.
Aruba Wooden Chair
| Weight | 28 lbs |
|---|---|
| Dimensions | 24.5 × 24.5 × 36 in |
| Brand | International Furniture Direct |
| Color | Brown |
| Detail Color | Beige |
| Style | Rustic Chic |
| Collection | Aruba |
| Features | Fabric |
Cagney Double Reclining Power Headrest Sofa
| Dimensions | 40 × 89 × 41 in |
|---|---|
| Brand | Southern Motion |
| Color | Brown |
| Style | Contemporary |
| Collection | Cagney |
| Features | Cupholders, Power, Power Headrest |
Escape Dining 72″ Buffet Server With Stone Top
Barolo – Vintage Whiskey Swivel Club Chair
Marquez 24″ Wooden Bench
Gemini – Butterscotch Manual Swivel Glider Recliner
Polaris – Kahlua Power Recliner
Marquez Rectangular Counter Height Table
Apollo Power Reclining Loveseat w/ Console Headrest & Lumbar – X49757
| Weight | 227.5 lbs |
|---|---|
| Dimensions | 40 × 77 × 42 in |
| Brand | La-Z-Boy |
| Color | Brown |
| Detail Color | Natural |
| Style | Contemporary |
| Collection | Apollo |
| Features | Customizable, Fabric, Leather, Power, Power Reclining, Storage |
Crossings Downtown Floor Mirror
Crossings Downtown Wall Mirror
Gemini – Heather Manual Swivel Glider Recliner
| Dimensions | 33.5 × 33.5 × 42.5 in |
|---|---|
| Brand | Parker House |
| Color | Brown |
| Detail Color | Heather |
| Style | Transitional |
| Collection | Gemini |
| Features | Fabric, Glider, Manual Reclining, Rocking, Swivel |
Items You've Been Looking At...
Your Home, Our Passion
Design, shopping, and sleep tips for your home and more!

Reviews
There are no reviews yet.