Bonsai In Balli Aluminum & Mango Wood Sculpture
Description
Description
Product Details
| Dimensions | H:18.0 W:11.0 D:4.0 |
|---|
Additional information
Additional information
| Dimensions | 4 × 11 × 18 in |
|---|---|
| Brand | Style Craft |
| Color | Brown |
| Detail Color | Natural Mango Wood With Silver Aluminum |
| Style | Transitional |
Reviews (0)
Reviews (0)
Only logged in customers who have purchased this product may leave a review.
Questions About This Product?
Questions About This Product?
"*" indicates required fields
SKU:
AI51224
Category: Accessories
Tags: Accessories, Brown, Natural Mango Wood With Silver Aluminum, Style Craft
We have taken great care to provide you with information that is accurate and useful. Please notify us if you find an error and we will do our best to correct it. We ask that you contact us directly to confirm information about pricing, color, features, dimensions, availability and lead times.
Items We Think You Will Love..
Find the perfect piece of furniture, mattress, or home decor at for your budget and your style.
Michael Alan Showroom
Polaris – Kahlua Power Recliner
Marquez Dining Table
Mezquite Chairside Table
Aruba Wooden Chair
| Weight | 28 lbs |
|---|---|
| Dimensions | 24.5 × 24.5 × 36 in |
| Brand | International Furniture Direct |
| Color | Brown |
| Detail Color | Beige |
| Style | Rustic Chic |
| Collection | Aruba |
| Features | Fabric |
Michael Alan Showroom
Escape Five-drawer Chest With Cedar Bottom
Escape Dining 78″ Bar With Stone Top
Mezquite Wooden Cocktail Table
Michael Alan Showroom
Gemini – Butterscotch Manual Swivel Glider Recliner
Apollo Power Reclining Loveseat w/ Console Headrest & Lumbar – X49757
| Weight | 227.5 lbs |
|---|---|
| Dimensions | 40 × 77 × 42 in |
| Brand | La-Z-Boy |
| Color | Brown |
| Detail Color | Natural |
| Style | Contemporary |
| Collection | Apollo |
| Features | Customizable, Fabric, Leather, Power, Power Reclining, Storage |
Marquez 24″ Wooden Bench
Michael Alan Showroom
Gemini – Autumn Manual Swivel Glider Recliner
| Dimensions | 33.5 × 33.5 × 42.5 in |
|---|---|
| Brand | Parker House |
| Color | Brown |
| Detail Color | Autumn |
| Style | Transitional |
| Collection | Gemini |
| Features | Fabric, Glider, Manual Reclining, Rocking, Swivel |
Crossings Downtown Floor Mirror
Items You've Been Looking At...
Your Home, Our Passion
Design, shopping, and sleep tips for your home and more!

Reviews
There are no reviews yet.